ÖVRIGT / Mattor / Bonad 5144406
nr 514 4406
Bonad
tidigt 1900-tal, 190x120 (slitage)
Utrop:
100 kr
Såld:
600 kr
måndag 17 mars 2008
kl 17:08:41
100 kr
150 kr
450 kr
250 kr
350 kr
6
7
550 kr